اخبار برگزیده

پیام مدیر عامل گروه صنعتی امکو به مناسبت هفدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تهران

ما در گـروه صنعتی امکـــو با بهره مندی از توانمندی هـای ویـژه و تجربه بالای مهندسان و پرسنل خستگی نــاپـذیر امکو سعی کرده ایم خـودمـان را در مسیر تــرقی و پیشرفت حـفـظ کنیم. روند رشد روز افزون مجموعه ی امکـو مرهــون تلاش تمام همکارانم و همچنین نمایندگــان فروش امکـــو در سراسر کشور است.

برند امکــو هم مانند ســایـــر مجموعه های تولیدی مستقل، درمسیر توسعه و رشـد با چالش هــای زیادی دست و پنجه نرم کـرده است . ولی افتخار مـا حفظ کیفیت و ارتقــای همه جانبه ی برند امکو در شرایط سـخـت و دشـوار کـنـونـی است. در تمام دنیا مرسوم است که برندها و فعالان اقتصادی با حضوردر نمایشگاه ها ظرفیت های بالقوه خـودشـان را به توانمندی هـای بالفعل تبدیل می کنند.قــطــعـا استراتژی کلان ما هم بر همین اساس استوار است.

ما حضور در هفدهمین نمایشگــاه بین المللی قطعات خودروتهران را فرصت مغتنمی می شماریم تا بتوانیم ویژگی های متمایز گروه صنعتی امکــو را به همگــان معرفی نماییم . امکو در حال حاضر بخش قابل توجهی از نیاز بازار قطعات خودرو کشور را با تکیه بــرکیفیت قابل رقابت و قیمت متناسب محصولات تامین می کند اما اعتقاد داریم توان و تخصص نیروهای کار آزموده ی مجموعه امکو می تواند به ظرفیت بیشتری دست یابد. خوشبختانه اکنون نام تجاری امکـــو در تمــام کشور شناخته شده است و مردم در اقصی نقاط سرزمینمـان از محصولات متنوع آن استفاده کرده اند.

رضایت مشتریـان همواره برای مــا اصلی ترین اولویت بـــوده است و همیشه خــودمان را مکلـف به حفـظ کیفیت دانسته ایم. افتخـــار مـــا رضایت مصرف کنندگـــان و اعتمــاد آنها به برند امکو است و این اطمینان را به همه هموطنان عزیز می دهیم کــه همواره بــا حفـظ و ارتقـای کـیفیت محصولات امکــو به اعتمادشان پــاسخ داده و آسودگی و امنیت را برایشان به ارمغان بیاوریم. برای همه ی هموطنان عزیزم آرزوی شادکامی و سربلندی دارم و خوشبختی و سعادت همه ی آنها را از خداوند منان خواستارم.