نمایندگان امکو

نمایندگی کد۸۶۷۰ شهرستان گلپایگان گروه صنعتی امکو  اماده خدمات رسانی و سرویس دهی به همشهری های   عزیز گلپایگان می باشد. تعویض رایگان لنت ترمز و دیسک صفحه کلاچ در این نمایندگی انجام می پذیرد.

نام نمایندگی : کد ۸۶۷۰ شهرستان گلپایگان
مدیریت نمایندگی : آقای اسدالله اکرمی 

 

آدرس نمایندگی :  شهرستان گلپایگان بلوار شهید سلیمانی نرسیده به میدان ولیعصر لوازم یدگی ونمایندگی فروش و تعمیرگاه مجاز امکو

نمایندگی کد۸۵۸۱ شهرستان ابهر گروه صنعتی امکو  آماده خدمات رسانی و سرویس دهی به همشهری های عزیز می باشد. تعویض رایگان لنت ترمز کاملا بصورت تخصصی و دیسک صفحه کلاچ  در این نمایندگی انجام می پذیرد.

نام نمایندگی : کد ۸۵۸۱ شهرستان ابهر
مدیریت نمایندگی : آقای محمد رضا عمیدیآدرس نمایندگی :  شهرستان ابهر :  میدان ترمینال بلوا انقلاب اورکید ۴ غربی نبش ۳۲ متری تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز فروش محصولات امکو

نمایندگی کد۸۶۶۷ شهرستان هشتگرد  گروه صنعتی امکو  آماده خدمات رسانی و سرویس دهی به همشهری های عزیز می باشد. تعویض رایگان لنت ترمز کاملا بصورت تخصصی و دیسک صفحه کلاچ  در این نمایندگی انجام می پذیرد.

نام نمایندگی : کد : ۸۶۶۷   شهرستان هشتگرد
مدیریت نمایندگی : آقای سید محمد حمیدی
آدرس نمایندگی :  استان البرز شهرستان ساویجباغ شهر هشتگرد قدیم پلاک ۵۶  و نمایندگی مجاز فروش محصولات امکو

نمایندگی کد۸۶۷۶ استان خراسان شمالی - بجنورد : گروه صنعتی امکو  آماده خدمات رسانی و سرویس دهی به همشهری های عزیز می باشد. فروش و پخش عمده لنت ترمز و کیت کلاچ و سایر محصولات امکو کاملا بصورت تخصصی در این نمایندگی انجام می پذیرد.

نام نمایندگی : کد : ۸۶۷۶   شهرستان بجنورد
مدیریت نمایندگی : آقای رامین وفادااستان خراسان شمالی - بجنورد
آدرس نمایندگی :   استان خراسان شمالی - بجنوردخیابان نیروگاه روبروی بانک صادرات هایپر خودرو  محصولات امکو

نمایندگی کد۸۶۸۶ استان چهارمحال بختیاری - بروجن : گروه صنعتی امکو  آماده خدمات رسانی و سرویس دهی به همشهری های عزیز می باشد. فروش و پخش عمده لنت ترمز و کیت کلاچ و سایر محصولات امکو کاملا بصورت تخصصی در این نمایندگی انجام می پذیرد.

نام نمایندگی : کد : ۸۶۸۶   شهرستان بروجن
مدیریت نمایندگی : آقای حسین اسکندریآدرس نمایندگی :   استان چهارمحال بختیاری - بروجن میدان فرمانداری جنب کارخانه نوشابه دوپلان  نمایندگی فروش محصولات امکو

نمایندگی کد۸۶۸۷ شهرستان کامیاران : گروه صنعتی امکو  آماده خدمات رسانی و سرویس دهی به همشهری های عزیز می باشد. فروش و پخش عمده لنت ترمز و کیت کلاچ و سایر محصولات امکو کاملا بصورت تخصصی در این نمایندگی انجام می پذیرد.

نام نمایندگی : کد : ۸۶۸۷   شهرستان کامیاران
مدیریت نمایندگی : آقای فرشاد ویسی
آدرس نمایندگی :  شهرستان کامیاران شهرک صنعتی تعمیرکاران خیابان اول   نمایندگی فروش محصولات امکو

نمایندگی کد۸۷۰۶ استان فارس شهرستان شبراز : گروه صنعتی امکو  آماده خدمات رسانی و سرویس دهی به همشهری های عزیز می باشد. فروش و پخش عمده لنت ترمز و کیت کلاچ و سایر محصولات امکو کاملا بصورت تخصصی در این نمایندگی انجام می پذیرد.

کد نمایندگی :   ۸۷۰۶

مدیریت نمایندگی : آقای عبدالرضا تکروی
آدرس نمایندگی :  استان فارس شهرستان شیراز  یقطین جنوبی نبش کوچه سی  انبار و  نمایندگی فروش امکو

نمایندگی کد ۸۷۰۲ استان فارس - لارستان: گروه صنعتی امکو  آماده خدمات رسانی و سرویس دهی به همشهری های عزیز می باشد. فروش و پخش عمده لنت ترمز و کیت کلاچ و سایر محصولات امکو کاملا بصورت تخصصی در این نمایندگی انجام می پذیرد.

کد نمایندگی :   ۸۷۰۲

مدیریت نمایندگی : آقای رضا قاسمی
آدرس نمایندگی :  استان فارس - لارستان   بین دو شهر میدان فردوسی (لوری) به سمت بازار روز  روبروی مجتمع صابرین  نمایندگی امکو

نمایندگی کد ۸۷۱۰ استان کرمانشاه : گروه صنعتی امکو  آماده خدمات رسانی و سرویس دهی به همشهری های عزیز می باشد. فروش و پخش عمده لنت ترمز و کیت کلاچ و سایر محصولات امکو کاملا بصورت تخصصی در این نمایندگی انجام می پذیرد.

کد نمایندگی :   ۸۷۱۰

مدیریت نمایندگی : آقای یاسر رحمانی

آدرس نمایندگی :  استان کرمانشاه   پمپ گازوئیل  خیابان کارگر جنب کارواش نمایندگی امکو

فروشگاه محصولات امکو در تهران به مدیریت آقای حمیدرضا فقیر   آماده خدمات رسانی و سرویس دهی به همشهری های عزیز می باشد. فروش و پخش عمده لنت ترمز و کیت کلاچ و سایر محصولات امکو کاملا بصورت تخصصی در این فروشگاه انجام می پذیرد.

نام فروشگاه : سعید

مدیریت فروشگاه : آقای حمید رضا فقیر

آدرس فروشگاه :   تهران چراغ برق پاساژ مالکی طبقه همکف پ ۲۵

فروشگاه محصولات امکو در تبریزبه مدیریت آقای احمدپور آماده خدمات رسانی و سرویس دهی به همشهری های عزیز می باشد. فروش و پخش عمده لنت ترمز و کیت کلاچ و سایر محصولات امکو کاملا بصورت تخصصی در این فروشگاه انجام می پذیرد.

 

مدیریت فروشگاه : آقای احمدپور

آدرس فروشگاه :  تبریز خیابان نیایش (کمربندی میانی) نبش میدان تیر۵

فروشگاه محصولات امکو در شهرستان تنکابن به مدیریت آقای مختاری آماده خدمات رسانی و سرویس دهی به همشهری های عزیز می باشد. فروش و پخش عمده لنت ترمز و کیت کلاچ و سایر محصولات امکو کاملا بصورت تخصصی در این فروشگاه انجام می پذیرد.

 

مدیریت فروشگاه : آقای محمود بیات

آدرس فروشگاه :  تنکابن خیابان چهارراه شهید سلیمی نبش 4 تنکالنت

فروشگاه محصولات امکو در اردبیل به مدیریت آقای مختاری آماده خدمات رسانی و سرویس دهی به همشهری های عزیز می باشد. فروش و پخش عمده لنت ترمز و کیت کلاچ و سایر محصولات امکو کاملا بصورت تخصصی در این فروشگاه انجام می پذیرد.

 

مدیریت فروشگاه : آقای مختاری

آدرس فروشگاه :  اردبیل خیابان جام جم نبش کوچه رامین

فروشگاه محصولات امکو در شهرستان درود استان لرستان به مدیریت آقای مرتضی سالاروند آماده خدمات رسانی و سرویس دهی به همشهری های عزیز می باشد. فروش و پخش عمده لنت ترمز و کیت کلاچ و سایر محصولات امکو کاملا بصورت تخصصی در این فروشگاه انجام می پذیرد.

 

مدیریت فروشگاه : آقای مرتضی سالاروند

آدرس فروشگاه : استان لرستان شهرستان درود خیابان الغدیر 18 متری

0
    0
    سبد خرید شما
    سبد شما خالی استبازگشت به فروشگاه